Pereiti prie pagrindinio turinio
Learning corner

Mokomosios priemonės

Jei norite sužinoti, ką daro ES, kaip ji buvo sukurta ir kaip ji veikia, arba diskutuoti apie jos politiką, šioje svetainėje rasite daug įkvėpimo šaltinių.   

Filtruoti pagal

Mokomosios priemonės
(5)

RSS
Rodomi rezultatai: 1 iš 5
Priemonės rūšis
eurocoin_0.png

Euro moneta. Pagrindiniai faktai apie eurą

Šis euro monetos formos lankstinukas skirtas pradinių klasių moksleiviams. Vaikai sužinos pagrindinius faktus apie ES valiutą ir kuriose šalyse ji nau...

Amžiaus grupė
Iki 9 metų
infographics_card

Informacija apie energetiką Interaktyvūs infografikai

Šiuose infografikuose pateikiami pagrindiniai faktai ir skaičiai, susiję su energetikos klausimais, pvz., atsinaujinančiųjų išteklių energija, pastatų renovacija, energijos vartojimo efektyvumu ir ES energetikos strategija.

Amžiaus grupė
15 metų ir vyresni
women's rights demonstration

Laiko juosta: moterų teisių raida ES

Kova už moterų teises ES nuėjo ilgą kelią, tačiau pandemija kelia grėsmę sunkiai iškovotam moterų statusui. Pasitelkę videoreportažą sužinokite daugiau apie moterų teisių raidą ES.

Amžiaus grupė
15 metų ir vyresni
migration.jpg

Migracija ir prieglobstis

ES bendra prieglobsčio ir imigracijos politika padeda Europai sėkmingai spręsti su migracija susijusias problemas. Ši informacijos suvestinė yra dalis...

Amžiaus grupė
15 metų ir vyresni
Screenshot of the video

Pasodinti 3 mlrd. medžių

Europos Sąjunga įsipareigojo iki 2030 m. pasodinti dar 3 mlrd. medžių. Tai dalis jos siekio grąžinti gamtą visoje Europoje ir kovoti su klimato kaita. Visi galime prisidėti!

Amžiaus grupė
Nuo 12 iki 15 metų15 metų ir vyresni