Filtruoti pagal
Mokomosios priemonės
(24)
RSS

- Paryškinta
Šiomis gairėmis siekiama padėti pedagogams suprasti, kokių galimybių gali atsirasti taikant DI ir naudojant duomenis švietimo srityje, ir didinti informuotumą apie galimą riziką.

- Paryškinta
Gairėse susiejus pedagogiką ir praktiką vienu lengvai naudojamu formatu aptariama: kaip sudominti jaunuolius faktų tikrinimu ir ugdyti jų kritinį mąstymą? Kokiais techniniais aspektais pasižymi dezinformacija? Kaip nustatyti sintetinę vaizdo sankaitą? (angl. deep fake)

- Paryškinta
Norėtumėte, kad jūsų mokiniai gautų bazinių žinių apie Europos Sąjungą (ES), bet manote, kad ši tema jiems yra pernelyg sudėtinga? Supažindinkite juos su jonvabaliu Jukiu ir jo bičiuliais gyvūnais!

- Paryškinta
Sužinokite, kaip 27 ES šalys bendradarbiauja: mokykite, mokykitės ir žaiskite naudodamiesi Tarybos pilietinio ugdymo priemonių rinkiniu.

Šis priemonių rinkinys parengtas pradinių klasių mokytojams ir pradinėse klasėse besimokantiems vaikams (6–7 metų amžiaus). Jo tikslas – padėti mokytojams vesti klasės diskusijas siekiant veiksmingai kovoti su lyčių stereotipais, pavyzdžiu imant transporto sektorių.

Susipažinkite su nauja viktorinos principu sukurta edukacine priemone „Europa Quest“, kuria siekiama gerinti komandinį darbą ir komunikaciją, kartu nagrinėjant ES institucijas, jų istoriją, sprendimų priėmimą, kultūrą ir daug kitų dalykų. Ji prieinama visomis ES kalbomis. Tai puikus būdas skatinti bendrą mokymąsi!

Ar jūsų mokiniai nori prisidėti keičiant pasaulį? Priemonių rinkinyje „ES demokratijos veiksmai“ moksleiviai raginami imtis aktyvaus vaidmens sprendžiant Europos klausimus ir pateikiamos keturios interaktyvios pamokos demokratijos ES ir Europos piliečių iniciatyvos temomis.

The issue of migration is a hot topic in today’s Europe, but why? A mass global movement of humanity is taking place, as is evidenced by phenomena ran...

Pasaulyje, kuriame gausu klaidingos informacijos, labai svarbu ugdyti kritinio vertinimo įgūdžius. Naudodamiesi šiuo priemonių rinkiniu pedagogai galės ugdyti kritiškai mąstančius protus skaitmeniniame amžiuje.

Šis priemonių rinkinys parengtas vidurinių klasių mokytojams ir vidurinėse klasėse besimokantiems asmenims (14–15 metų amžiaus). Jo tikslas – padėti mokytojams rengti klasės diskusijas siekiant veiksmingai kovoti su lyčių stereotipais, pavyzdžiu imant transporto sektorių.

Šis internete pateikiamas rinkinys buvo sukurtas siekiant pagelbėti kiekvienam, ieškančiam kūrybiškų švietimo išteklių, kurie padėtų įtraukti 13-16 metų mokinius į aplinkos apsaugos ir Europos laukinės gyvūnijos bei natūralių buveinių išsaugojimo veiklą.

Šviečiamoji medžiaga, sukurta nuolatinės Europos istorijos namų ekspozicijos naratyvo pagrindu. Klasėje ar namuose galite tyrinėti kai kurias svarbias...

Konfliktas tarp asmenų ir grupių gali įsiplieksti dėl daugybės priežasčių. Antra vertus, kartais be kitų pagalbos neišsiverstume. Nagrinėjant šią temą...

Kaip jūs apibrėžiate savo tapatybę? Kas jai būdinga? Tapatybė nuolat kinta ir mainosi, taigi mūsų įsitikinimai apie tai, kas esame mes ir kas yra kiti...

Nagrinėjant šią temą siekiama aptarti keletą ypač svarbių dalykų, plačiąja prasme vadinamų žmogaus teisėmis, ir suvokti, kas sieja teises ir pareigas ...

Šį mokymo priemonių rinkinį galite naudoti mokiniams mokyti apie Europos Sąjungos (ES), Jungtinių Tautų vyriausiojo pabėgėlių reikalų komisaro biuro (...

Šiame mokomųjų priemonių rinkinyje pedagogams pateikiama praktinių patarimų dėl parodos „Art in Democracy“.

Priemonių rinkinys sukurtas kampanijai „Žalioji kelionė“ (angl. Green Trip), kuria tarp jaunų europiečių populiarinami tvarumo projektai ir darni gyvensena.

Mokymo priemonė „Europe@school“: aktyvios pamokos apie Europos Sąjungą buvo sukurta siekiant ES nukelti į klasės aplinką.

Nemokami ištekliai mokytojams 29 kalbomis, skirti padėti įvairaus amžiaus moksleiviams susipažindinti su programavimu ir informatiniu mąstymu. Šios sm...