Filtruoti pagal
Mokomosios priemonės
(21)
RSS

- Paryškinta
Step into the shoes of a national minister and experience EU decision-making by negotiating on real topics that matter for you.

- Paryškinta
Žaisdami šį internetinį žaidimą, mokiniai gali užimti Europos Parlamento nario vietą ir tiesiogiai savo klasėje ar bendruomenėje patirti, kaip vyksta sprendimų priėmimo procesas!

- Paryškinta
Šiame vaizdo siužete paaiškinami šių dviejų institucijų skirtumai ir jų pagrindiniai vaidmenys.

- Paryškinta
Sužinokite, kaip 27 ES šalys bendradarbiauja: mokykite, mokykitės ir žaiskite naudodamiesi Tarybos pilietinio ugdymo priemonių rinkiniu.

- Paryškinta
Šokolado direktyva grindžiamas simuliacinis vaidmenų žaidimas apie sprendimų priėmimą ES.

Susipažinkite su nauja viktorinos principu sukurta edukacine priemone „Europa Quest“, kuria siekiama gerinti komandinį darbą ir komunikaciją, kartu nagrinėjant ES institucijas, jų istoriją, sprendimų priėmimą, kultūrą ir daug kitų dalykų. Ji prieinama visomis ES kalbomis. Tai puikus būdas skatinti bendrą mokymąsi!

Virtuali ekskursija po pastatą „Europa“ – ES šalių namus

Europos istorijos namų sukurti nemokami skaitmeniniai pilietinio ir istorijos ugdymo ištekliai „HistoriCall“ padeda pedagogams mokyti Europos integracijos įtraukiai, interaktyviai ir individualiems poreikiams pritaikytu būdu.

Ar jūsų mokiniai nori prisidėti keičiant pasaulį? Priemonių rinkinyje „ES demokratijos veiksmai“ moksleiviai raginami imtis aktyvaus vaidmens sprendžiant Europos klausimus ir pateikiamos keturios interaktyvios pamokos demokratijos ES ir Europos piliečių iniciatyvos temomis.

Dėl BDAR – ES naujojo duomenų apsaugos teisės akto – Jūsų asmens duomenys yra apsaugoti.

Step into the shoes of national ministers for a role-playing game: present the position of your country and negotiate with the other EU countries.

Jei jums 15–18 m. arba esate vidurines mokyklos mokytojas ir norite daugiau sužinoti apie Europos Sajunga ir apie tai, ka ji daro jusu labui, šis leidinys kaip tik jums.

Europos Sąjunga per 60 sekundžių.

Įmonės, kurios susijungdamos įsigyja arba įsteigia bendrąsias įmones, gali duoti naudos ekonomikai. Tačiau dėl kai kurių susijungimų gali mažėti konkurencija, o padidėjusios kainos, sumažėjusios pasirinkimo galimybės ar kokybė arba mažesnės inovacijos galiausiai gali pakenkti vartotojams. Šiame vaizdo įraše paaiškinama viskas, ką reikia žinoti apie ES susijungimų kontrolę.

Šis leidinys – vadovas apie Europos Sąjungą (ES) ir apie tai, ką ji veikia. Pirmame skirsnyje trumpai paaiškinama, kas yra Europos Sąjunga. Antrame sk...

Naudodami šį linksmą, interaktyvų žemėlapį, padėkite moksleiviams daugiau sužinoti apie Europos Sąjungos šalis. Nukeliaukite į kiekvieną šalį ir sužin...

Šioje svetainėje ir klausimų-atsakymų žaidime pademonstruok savo įgūdžius ir įveik tyrimų labirintą, pergudrauk dezinformacijos trolius ir neleisk apgavikui parduoti nesamų vakcinų ES šalių vyriausybėms.

Šiame mokomųjų priemonių rinkinyje pedagogams pateikiama praktinių patarimų dėl parodos „Art in Democracy“.
ES konkurencijos politika ir jos taisyklės leidžia užtikrinti sąžiningos ir atviros ES bendros rinkos, kurioje ES įmonės gali klestėti ir didinti savo konkurencingumą tarptautiniu mastu, veikimą.

Ši internetinė viktorina skirta vidurinių mokyklų moksleiviams, kad jiems būtų lengviau suprasti ES pagrindus.