Pereiti prie pagrindinio turinio
Learning corner

Vaidmenų žaidimas „ES sprendimų priėmimo procesas“

Šokolado direktyva grindžiamas simuliacinis vaidmenų žaidimas apie sprendimų priėmimą ES.

Amžiaus grupė
  • 15 metų ir vyresni
Tema
Priemonės rūšis

Kaip ir tikrovėje, ES ministrai, Europos Komisija ir Europos Parlamentas susitinka Ministrų Taryboje aptarti, derėtis ir balsuoti. Šiuos vaidmenis prisiima dalyviai, kurie demokratiškai pasieks šalių sutarimą dėl šokolado, kartu užtikrindami savo šalių piliečių ir interesų apsaugą. Dalyvaujančios šalys aktyviai diskutuos koridoriuose, ves derybas ir galiausiai balsuos dėl naujo Komisijos pasiūlymo dėl teisėkūros procedūra priimamo akto. Vaidmenų žaidimo rezultatai retai yra tokie, kaip tikėtasi. Procesą kontroliuoja ir jam įtaką daro dalyviai.

Vaidmenų žaidimas yra smagus, prisideda prie supratimo ir dialogo visoje ES, jį galima žaisti tiek asmeniškai, tiek skaitmeniniu būdu.

Padėkite mums tobulėti!

Ta pačia tema

THE EU  IN A NUTSHELL

Šios skaidrės padės jums paaiškinti ES pagrindus, pasiruošti diskusijoms ir suteiks patarimų, kaip palaikyti ryšį su ES.

europe-through-the-generations.jpg

ES Padomes veidota filma, atzīmējot Eiropas dienu, 2015. gada 9. maijs. Pēc Viktorijas Martinas de la Torres (Victoria Martín de la Torre) grāmatas "E...

timeline_def.png

Leiskitės į kelionę laiku ir sužinokite apie svarbias istorijos akimirkas, atradimus, reikšmingus sporto ir visuomenės įvykius ir kita – dėl daugelio jų šiandieninė ES yra būtent tokia.

eu-and-me.jpg

Jei jums 15–18 m. arba esate vidurines mokyklos mokytojas ir norite daugiau sužinoti apie Europos Sajunga ir apie tai, ka ji daro jusu labui, šis leidinys kaip tik jums.