Pereiti prie pagrindinio turinio
Learning corner
Naujienų pranešimas2024 m. sausio 8 d.Komunikacijos generalinis direktoratas

„Jean Monnet“ mokymosi apie ES iniciatyvos. Kvietimas teikti paraiškas

Bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo įstaigos gali gauti iki 35 000 EUR vertės dotacijas pamokoms apie ES vesti. Paraiškas galite pateikti iki vasario 1 d. 17.00 val.

""
© European Union, 2021 (CC BY-NC-ND 4.0) – source: istockphoto.com

Degate entuziazmu ir trokštate įkvėpti stipresnį savo mokinių priklausymo ES jausmą? Turite idėjų, kaip į savo mokymo programą įtraukti su ES susijusias temas, pavyzdžiui, klausimus apie demokratiją ar ES institucijų vaidmenį?

Jei taip, „Jean Monnet“ mokymosi apie ES iniciatyvų dotacijos yra puiki galimybė gauti finansavimą ir savo idėjas paversti tikrove. 2022-aisiais – Europos įgūdžių metais – pradėtos įgyvendinti „Jean Monnet“ mokymosi apie ES iniciatyvos tęsiamos ir jau prasidėjo 2024 m. paraiškų finansavimui gauti teikimo etapas.

Bus skiriamos iki 35 000 EUR siekiančios dotacijos, o paraiškas galima pateikti iki vasario 1 d. 17:00 val. (Briuselio laiku). Visos programoje „Erasmus+“ dalyvaujančių šalių bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo įstaigos gali teikti paraiškas dėl pamokų apie ES savo klasėse finansavimo.

Daugiau informacijos ir išteklių, padėsiančių rengti paraišką, pateikiama

  1. „Jean Monnet“ mokymosi apie ES iniciatyvų tinklalapyje, kuriame išsamiai aprašyta, kaip teikti paraiškas;
  2. taip pat galite susipažinti su brošiūra „Mokymasis apie ES mokyklose“, kurioje pateikiami mokytojų ir mokinių liudijimai (visomis ES kalbomis), ir
  3. platformoje „Vimeo“ pažiūrėti vaizdo įrašą „Kaip pradėti teikti paraišką dėl „Jean Monnet“ mokymosi apie ES iniciatyvų finansavimo“. Tai susietas vaizdo įrašas su paraiškų teikimo proceso gairėmis.

Platinkite šią informaciją ir pateikite savo paraišką jau dabar, kad Jūs įgalintumėte savo mokinius ir padėtumėte ugdyti aktyvius ir apie ES išmanančius ateities piliečius.

Šaltiniai

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2024 m. sausio 8 d.
Autorius
Komunikacijos generalinis direktoratas
Type of content
News