- Amžiaus grupė
- Nuo 9 iki 12 metųNuo 12 iki 15 metų15 metų ir vyresni
- Tema
- Skaitmeninis sektorius
- Priemonės rūšis
- Vaizdo įrašas
Kas yra dirbtinis intelektas (DI)? Ką tai reiškia? Kur DI taikomas? Ką jis gali ir kaip jis veikia? Šiame trumpame vaizdo įraše DI specialistė Aleksandra Przegalińska papasakoja apie dirbtinį intelektą trims skirtingoms kartoms (vaikams, jaunuoliams ir suaugusiesiems), kad galėtumėte geriau suprasti DI principą bei technologijas... ir net pabandyti paaiškinti tai savo tėvams.
Ta pačia tema

- Highlighted
Dirbtinio intelekto (DI) ir duomenų naudojimo mokymo ir mokymosi srityje etikos gairės pedagogams
Šiomis gairėmis siekiama padėti pedagogams suprasti, kokių galimybių gali atsirasti taikant DI ir naudojant duomenis švietimo srityje, ir didinti informuotumą apie galimą riziką.

Animacinis serialas „SKAITMENINIAI TYRINĖTOJAI“
Susipažinkite su Helena, Klausu, Kasia, Enzo ir Marion – mūsų SKAITMENINIAIS TYRINĖTOJAIS, kurie keliauja po Europą, kad pamatytų, kaip vyksta skaitmeninimas.

Dirbtinio intelekto evoliucija
Kviečiame pažvelgti į dirbtinį intelektą iš kitos perspektyvos. Šiame vaizdo įraše parodoma, kaip gyvenimas susikerta su technologijomis, pasitelkiant...

- Highlighted
Gairės mokytojams ir pedagogams dėl kovos su dezinformacija ir skaitmeninio raštingumo skatinimo švietimo ir mokymo priemonėmis
Gairėse susiejus pedagogiką ir praktiką vienu lengvai naudojamu formatu aptariama: kaip sudominti jaunuolius faktų tikrinimu ir ugdyti jų kritinį mąstymą? Kokiais techniniais aspektais pasižymi dezinformacija? Kaip nustatyti sintetinę vaizdo sankaitą? (angl. deep fake)

Geografinis blokavimas ir apsipirkimas internetu
Mažmenininkai turi suteikti pirkėjams vienodą galimybę įsigyti prekių ir paslaugų, nesvarbu, kokioje ES vietoje jie yra. Šio reikalavimo nepaisymas va...

- Highlighted
Intelektinė nuosavybė švietimo srityje
„IdeasPowered@School“ mokytojams ir visų amžiaus grupių ir lygių mokiniams leidžia pasiūlyti įvairios mokomosios medžiagos apie intelektinę nuosavybę visomis ES kalbomis.

Kaip pastebėti dezinformaciją ir su ja kovoti
Pandemija parodė, kaip greitai internete sklinda melaginga informacija. Naudodamiesi šiuo priemonių rinkiniu, vidurinių mokyklų mokytojai savo mokiniams, naršantiems internete, gali padėti atpažinti, kas yra teisinga, o kas melaginga.

Kuo jūs save laikote? Tapatybė
Kaip jūs apibrėžiate savo tapatybę? Kas jai būdinga? Tapatybė nuolat kinta ir mainosi, taigi mūsų įsitikinimai apie tai, kas esame mes ir kas yra kiti...