Přejít na hlavní obsah
Learning corner

Virtuální simulační hra Evropského parlamentu

Prostřednictvím této online hry se mohou studenti stát poslanci Evropského parlamentu a zapojit se do rozhodovací procesu přímo ze své třídy nebo komunity!

Věková skupina
  • 15 let a více
Téma
Typ materiálu
  • Hraní rolí
  • Online hra
Na překladu se pracuje – obsah bude brzy k dispozici ve všech jazycích EU.

Komu je určena?

Hráčům od 14 let s jakýmkoli vzděláním či zkušenostmi.

Jak hrát?

Hra nejlépe funguje pro skupinu 14 až 28 hráčů (max. 40) a vyžaduje 1 moderátora.

Jak hráči, tak moderátor budou potřebovat každý své vlastní zařízení připojené k internetu a jednu obrazovku pro zobrazení obsahu pro celou skupinu.

Další tematické materiály

""

Tento soubor pedagogických materiálů má učitelům poskytnout praktické pokyny související s výstavou Art in Democracy ("Umění v demokracii ").

timeline_def.png

Projděte se s námi v čase a seznamte se s důležitými okamžiky historie, vynálezy, významnými událostmi ve sportu a společnosti... Právě díky nim je dn...

capture.jpg

Jak asi vypadá den v životě lidí z různých evropských zemí?V našich krátkých videodokumentech se dozvíte, co pro vás EU dělá a jak může ovlivnit i váš...

house_of_european_history.jpg

Vzdělávací materiály vypracované v souvislosti s prezentací stálé expozice Domu evropských dějin. Ve škole nebo doma si můžete projít některá významná...

eu-and-me.jpg

Publikace je urcena mladým lidem ve veku 15 až 18 let a ucitelum stredních škol, kterí mají zájem dozvedet se více o Evropské unii a tom, co nabízí. 

THE EU  IN A NUTSHELL

Tato prezentace vám pomůže vysvětlit základy fungování EU, připravit diskusi a obsahuje i tipy, jak zůstat s EU v kontaktu.

Illustration: the EUcraft app on a mobile device
  • Highlighted

Vžijte se do role ministra členského státu – zapojte se do jednání o skutečných otázkách, které vás zajímají, a vyzkoušejte si rozhodování na úrovni EU!