- Vecuma grupa
- 15 gadi
- Temats
- Materiāla veids
Mēs aicinām jūs paraudzīties uz mākslīgo intelektu no cita skatupunkta. Šajā video ar dejas palīdzību parādīts, kā dzīve mijiedarbojas ar tehnoloģijām, simbolizējot to, kā mākslīgais intelekts apstrādā informāciju un mācās pats. Polijas MI eksperte Aleksandra Pržegalinska (Aleksandra Przegalińska) skaidro, kā attīstās mašīnmācīšanās, kādi ir tās mērķi un nākotne. Nākamreiz, kad jums jautās, kas ir MI, jūs pat varētu mēģināt mazliet padejot.
Vairāk par to pašu tematu

- Highlighted
Šo pamatnostādņu mērķis ir palīdzēt pedagogiem un iedzīvotājiem izprast MI lietojumu un datu izmantošanas potenciālu izglītībā un veicināt izpratni par iespējamiem riskiem.

“HistoriCall” ir bezmaksas digitāli resursi pilsoniskajai un vēstures izglītībai, kurus Eiropas vēstures nams sagatavojis nolūkā palīdzēt pedagogiem runāt par Eiropas integrāciju saistošā, interaktīvā un individuāli pielāgojamā veidā.

Iepazīsties ar Helēnu, Klausu, Kasju, Enzo un Marionu — mūsu “DIGITĀLAJIEM PĒTNIEKIEM”, kuri dodas ekskursijā pa visu Eiropu, lai redzētu, kā tiek īstenota digitalizācija.

Kopš 2017. gada ES iedzīvotājiem, ceļojot uz citām dalībvalstīm, vairs nav jāmaksā viesabonēšanas maksa par zvaniem, īsziņām vai sērfošanu internetā.

Vai vēlaties uzzināt, kā ES jūs aizsargā tiešsaistē? Ar Digitālo pakalpojumu aktu (DPA) ieviesto jauno noteikumu mērķis ir veidot taisnīgāku un drošāku tiešsaistes pasauli.

- Highlighted
Kas ir digitālie “vārtziņi”, un kādēļ vajadzīgs, lai Komisija tos regulētu?

Analizējot statistikas datus valsts vai reģionu līmenī, var izcelt atšķirības un līdzības ES vai valstu iekšienē. Ar mūsu tematisko interaktīvo publikāciju palīdzību varat skatīt savas valsts vai reģiona statistiku un salīdzināt to ar citu Eiropas Savienības valstu vai reģionu statistiku.

Mazumtirgotājiem ir jānodrošina pircējiem vienāda piekļuve precēm un pakalpojumiem neatkarīgi no to atrašanās vietas Eiropas Savienībā. Ģeogrāfiskā bl...