Skip to main content
Eiropas Savienības karogs Eiropas Savienības karogs
Learning corner

Atlasīt pēc

Jaunumi un konkursi
(95)

RSS
Tiek rādīts(i) 1 līdz 20 rezultāti
 • Paziņojums par jaunumiem

Paņem grāmatu!

27. martā atzīmējam Eiropas Rakstnieku dienu. Šī ir Eiropas Komisijas iniciatīva ar mērķi palīdzēt jauniešiem atrast ceļu atpakaļ pie grāmatām un iepazīt Eiropas literatūras daudzveidību.

 • Paziņojums par jaunumiem

112: ES ārkārtas palīdzības numurs

11. februāris ir diena, kad pieminam palīdzības tālruni 112. Tā ir lieliska iespēja pamācīt bērnus, ka tad, ja viņi ir briesmās, viņi var zvanīt uz nu...

 • Paziņojums par jaunumiem

Uzlabosim internetu kopā

Bērni un jaunieši ir pelnījuši drošu digitālo vidi, kurā tie bez bažām varētu radīt un kopīgot saturu un satikt domubiedrus.

 • Paziņojums par jaunumiem

Starptautiskā izglītības diena 2023. gadā

24. janvārī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā izglītības diena, ko Apvienoto Nāciju Organizācija starptautiski atzīmējamo dienu kalendārā iekļāva 2018. gadā, lai uzsvērtu izglītības lomu miera un attīstības veicināšanā.

 • Raksts par jaunumiem

Zviedrijas prezidentūra ES Padomē

Kā jau jūs droši vien zināt, prezidentūru Eiropas Savienības Padomē rindas kārtībā uzņemas visas ES dalībvalstis. Šā gada 1. janvārī par prezidentvalsti kļuva Zviedrija.

Bet vai zinājāt, ka Zviedrija kopā ar vēl divām valstīm veido triju prezidentvalstu komandu?

 • Raksts par jaunumiem

Nozīmīgs datums Horvātijai

Kopš 2023. gada 1. janvāra eirozonā ir par vienu dalībvalsti vairāk – Horvātija ir kļuvusi par 20. valsti, kuras oficiālā valūta ir eiro.

 • Paziņojums par jaunumiem

Eiropas vēstures namam vajadzīga jūsu palīdzība!

Kopš Eiropas vēstures nama atvēršanas sabiedrībai ir pagājuši pieci gadi, un tas vēlas izstrādāt jaunus, aizraujošus mācību materiālus Eiropas skolotājiem.

 • Paziņojums par jaunumiem

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Eiropas Komisija aicina publiskās un privātās struktūras ES un ārpus tās apvienot spēkus un izrādīt solidaritāti, ziedojot autobusus, ko varētu izmantot, lai Ukrainas bērnus droši nogādātu skolā.

 • Paziņojums par jaunumiem

“Jūsu Eiropa, jūsu lēmumi!”

Piedalieties pasākumā “Jūsu Eiropa, jūsu lēmumi!”, ko 2023. gada 23. un 24. martā Briselē rīko Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteja! Tā ir iespēja aizraujošā un interaktīvā pasākumā angļu valodā apmainīties idejām ar audzēkņiem un skolotājiem no 34 valstīm.

 • Paziņojums par jaunumiem

“Expertiment for the Classroom”

Eiropas Komisija jums piedāvā unikālu iespēju sadarboties ar zinātnieku vai ekspertu jūsu attiecīgajā tematiskajā jomā, lai kopīgi izstrādātu mācību materiālu.

 • Paziņojums par jaunumiem

Eiropas Jaunatnes gads: vēl ir laiks iesaistīties tā atzīmēšanā!

Eiropas Jaunatnes gads jau tuvojas izskaņai, tomēr vēl atlikuši daži mēneši, lai iesaistītos. Šā gada gaitā īpaša uzmanība tiek pievērsta iekļautībai, proti palīdzībai visiem jauniešiem kļūt par aktīviem pilsoņiem, kas iesaistījušies sabiedrības dzīvē.

 • Paziņojums par jaunumiem

ES prezidentūru pārņem Čehija

1. jūlijā par prezidentvalsti kļuva Čehija. Valsts nākamajiem mēnešiem ir izvirzījusi piecas ES rīcības prioritātes, kuras atspoguļotas tās prezidentūras devīzē “Eiropa kā uzdevums”: