Skip to main content
Eiropas Savienības karogs Eiropas Savienības karogs
Learning corner
© European Union
Mācību stūrītis

SPĒLĒJIES – MĀCI – ATKLĀJ EIROPAS SAVIENĪBU

Priekšplānā

ES ir vienota solidaritātē ar Ukrainu un kopā ar starptautiskajiem partneriem turpinās atbalstīt Ukrainu un tās iedzīvotājus, cita starpā sniedzot papildu politisku, finansiālu un humāno palīdzību.

Kas jauns?

  • Paziņojums par jaunumiem

“Jūsu Eiropa, jūsu lēmumi!”

Piedalieties pasākumā “Jūsu Eiropa, jūsu lēmumi!”, ko 2023. gada 23. un 24. martā Briselē rīko Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteja! Tā ir iespēja aizraujošā un interaktīvā pasākumā angļu valodā apmainīties idejām ar audzēkņiem un skolotājiem no 34 valstīm.

  • Paziņojums par jaunumiem

“Expertiment for the Classroom”

Eiropas Komisija jums piedāvā unikālu iespēju sadarboties ar zinātnieku vai ekspertu jūsu attiecīgajā tematiskajā jomā, lai kopīgi izstrādātu mācību materiālu.

Ko tu zini par Eiropas Savienību?

Atklājiet vairāk

ES hronoloģijas

Dodieties atpakaļ laikā un atklājiet nozīmīgus vēsturiskus faktus, izgudrojumus, svarīgus notikumus sportā un sabiedrībā un daudz ko citu! Tas viss ir palīdzējis Eiropas Savienībai kļūt tādai, kāda tā ir šodien.

Sadarboties ar citiem skolotājiem

Šeit var atrast skolas sadarbībai, skolotājus, ar kuriem dalīties pieredzē, seminārus un vēl daudz citas informācijas, ko piedāvā Eiropas tīkli.

Strādāt un mācīties

Šeit atradīsiet informāciju par apmaiņas programmām, stipendijām, brīvprātīgo darbu, prakses un darba iespējām, ES iestāžu apmeklējumiem un citām jauniešiem domātām iespējām.

Te pieejami lieliski mācību materiāli. Man tie lieti noderēja! Un arī bērniem tie patika.

Džesika, - skolotāja
quite1.jpg

Es izmantoju tīmekļa vietni, lai uzzinātu vairāk par Eiropas Savienības vēsturi un uzzinātu, kuras valstis ir Eiropas Savienībā.

Kristofers, - vidusskolēns
istock-1032472594_1.jpg