Pāriet uz galveno saturu
Learning corner

“Art in Democracy” – pedagoģisko materiālu komplekts

Vecuma grupa
15 gadi
Temats
Par Eiropas SavienībuPilsoņu tiesībasKultūraES regulējums un ES iestādesES vēstureES valstisDezinformācija
Materiāla veids
Rīki skolotājiem

Tuvojoties nākamajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām 2024. gada jūnijā, ir interesanti skolēnus mudināt padomāt par demokrātiju un to, ko šis jēdziens nozīmē viņiem. Eiropu un tās demokrātiskās vērtības skatot mākslinieku acīm, demokrātijas un demokrātisko vērtību tematu var aplūkot ar estētikas un mākslinieciskā pārdzīvojuma palīdzību. Mākslinieciskā izpausme veicina skolēnu dalību, diskusijas klasē un pārdomas par aplūkojamo tematu.

Vairāk par to pašu tematu

europeana.jpg

“Europeana”

“Europeana” nodrošina piekļuvi miljoniem attēlu, tekstu, skaņu ierakstu, videoierakstu un 3D materiālu no Eiropas bibliotēkām, arhīviem, muzejiem, gal...

anna_learns_a_new_language.jpg

Anna mācās jaunu valodu

Šis stāsts ir par mazu meiteni vārdā Anna, kas sāk skolas gaitas jaunā valstī un mācās vietējo valodu ikdienas saskarsmē.

goodbye_roaming_fees.png

Ardievas viesabonēšanas maksai

Kopš 2017. gada ES iedzīvotājiem, ceļojot uz citām dalībvalstīm, vairs nav jāmaksā viesabonēšanas maksa par zvaniem, īsziņām vai sērfošanu internetā.

memory-landmark.jpg

Atklāj ievērojamus objektus un vietas

Noklikšķini uz Eiropas valstu karogiem, un tu ieraudzīsi slavenus pieminekļus. Katrs no tiem redzams uz divām kartiņām. Vai vari atrast pārus?Šo spēli...

memory-flag.jpg

Atrodi karogiem pāri!

Katrai no ES 27 dalībvalstīm ir savs karogs. Apgriez kartītes uz otru pusi un centies atrast tām pāri.

25_years_of_single_market.png

Bendrosios rinkos 25 metai

Vienotais tirgus ir izveidots pirms 25 gadiem, un tas atvieglo Eiropas iedzīvotāju un uzņēmumu ikdienu, sekmējot izaugsmi un radot darbvietas.