Põhisisu juurde
Learning corner

Võrgustik teiste õpetajatega

Leidke koole, millega koostööd teha, õpetajaid, kellega saate kogemusi vahetada, ning seminare ja muud Euroopa võrgustike jagatavat teavet.

Suunised

Graphic detail from the cover

Need suunised on loodud eesmärgiga aidata haridustöötajatel mõista potentsiaali, mis tehisintellekti rakenduste ja andmete kasutamisel hariduses olla võib, ning suurendada teadlikkust võimalikest riskidest.

Konkreetsete teemade õpetamine

Otsite oma kolleegidelt ideid selle kohta, kuidas õpetada mõnd konkreetset teemat?
Vaadake meie kasulike linkide valikut:

scientix

Scientix on Euroopa teadushariduse kogukond. Selle eesmärk on edendada ja toetada üleeuroopalist koostööd õpetajate, teadlaste ja poliitikakujundajate vahel, et innustada õpilasi tegema karjääri teaduse, tehnoloogia, inseneriteaduste ja matemaatika valdkonnas.
(Mitmekeelne veebisait)

climate coalition

Kliimahariduse edendamise koalitsioon (Education for Climate Coalition) on Euroopa osalushariduse kogukond, mis toetab kliimaneutraalse ühiskonna jaoks vajalikke muutusi.
(Ingliskeelne veebisait)

Blue Charter

Euroopa Siniste Koolide võrgustik on algatus, mis ühendab erinevaid organisatsioone, projekte ja inimesi, kes aitavad kaasa maailmamerealastele teadmiste omandamisele ja maailmamere säästvale majandamisele.
(Ingliskeelne veebisait)

Radicalisation Awareness Network

ELi radikaliseerumisalase teadlikkuse võrgustik ühendab esmatasandi spetsialiste kogu Euroopast, kes tegelevad nii vägivaldse äärmusluse ennetamise kui ka selle vastu võitlemisega selle kõigis vormides.
(Ingliskeelne veebisait)