- Vecuma grupa
- 15 gadi
- Temats
- Materiāla veids
Pēdējos gados mums nācies vērot, cik strauji tīmeklī var izplatīties maldinoša vai pilnīgi nepatiesa informācija. Šo nesen atjaunināto rīkkopu dezinformācijas apkarošanai vidusskolas skolotāji var izmantot, lai skolēniem palīdzētu attīstīt tik ļoti svarīgās prasmes kritiski izvērtēt tīmeklī atrodamu informāciju. Šī rīkkopa, kas iever piemērus no reālās dzīves un uzdevumus grupai, veicina kritisko domāšanu. Pievēršot uzmanību tādiem tematiem kā sabiedrības veselība un demokrātija, rīkkopa veicina dialogu par to, kā patiesību atšķirt no nepatiesības.
Vairāk par to pašu tematu
- Highlighted
Šo pamatnostādņu mērķis ir palīdzēt pedagogiem un iedzīvotājiem izprast MI lietojumu un datu izmantošanas potenciālu izglītībā un veicināt izpratni par iespējamiem riskiem.
Šī pedagoģisko materiālu komplekta mērķis ir sniegt pedagogiem praktiskus norādījumus par izstādi “Art in Democracy”.
Iepazīsties ar Helēnu, Klausu, Kasju, Enzo un Marionu — mūsu “DIGITĀLAJIEM PĒTNIEKIEM”, kuri dodas ekskursijā pa visu Eiropu, lai redzētu, kā tiek īstenota digitalizācija.
Kopš 2017. gada ES iedzīvotājiem, ceļojot uz citām dalībvalstīm, vairs nav jāmaksā viesabonēšanas maksa par zvaniem, īsziņām vai sērfošanu internetā.
Vai vēlaties uzzināt, kā ES jūs aizsargā tiešsaistē? Ar Digitālo pakalpojumu aktu (DPA) ieviesto jauno noteikumu mērķis ir veidot taisnīgāku un drošāku tiešsaistes pasauli.
- Highlighted
Kas ir digitālie “vārtziņi”, un kādēļ vajadzīgs, lai Komisija tos regulētu?
Analizējot datus reģionālā līmenī, var izcelt atšķirības un līdzības ES vai valstu iekšienē. Ar šīm interaktīvajām publikācijām varat izpētīt dažādus statistikas rādītājus par ES reģioniem, piemēram, iedzīvotāju skaitu, veselību, izglītību, vidi, un salīdzināt tos ar savu reģionu.
Vai jūs izmantojat statistiku, mācot? Varbūt esat skolēns, kurš vēlas uzzināt vairāk par statistiku? Tādā gadījumā Eurostat tīmekļvietnes mācību materiālu sadaļa jums noderēs!