Skip to main content
Прапор Європейського Союзу Прапор Європейського Союзу
Learning corner
Оголошення новин30 Листопад 2022Directorate-General for Communication

Шкільні автобуси для українських дітей

Освіта — це наріжний камінь нашого майбутнього. Підраховано, що в Україні від невиправданої російської агресії постраждало 5,7 млн дітей шкільного віку, а тисячі шкіл та закладів було пошкоджено. 

School buses ready to leave for Ukraine
©Janne Savon, 2022

Освіта — це наріжний камінь нашого майбутнього. Підраховано, що в Україні від невиправданої російської агресії постраждало 5,7 млн дітей шкільного віку, а тисячі шкіл та закладів було пошкоджено. Для них безпечний доступ до школи має першорядне значення, оскільки це дає їм відчуття нормального стану й має суттєве значення для їх добробуту й майбутнього.

Незважаючи на руйнування й жертви, українці дивляться в майбутнє з упевненістю й надією. А це майбутнє починається з відкриття шкіл і запевнення учням можливості їх відвідувати. Оскільки багато шкіл було пошкоджено, чимало дітей тепер мусять долати значні відстані до шкіл, розташованих далеко від їхніх домівок.

Щоб уможливити це, Європейська комісія закликає державні та приватні організації в ЄС та за його межами об'єднати зусилля та проявити солідарність, надаючи автобуси, які необхідні для безпечного повернення українських дітей до школи.

Чи знаєте ви державну організацію або приватну компанію, яка могла б пожертвувати на автобус? Запросіть їх перейти за цим посиланням і подивитися, як вони можуть допомогти!

Докладна інформація

Дата публікації
30 Листопад 2022
Автор
Directorate-General for Communication