Pereiti prie pagrindinio turinio
Learning corner
Naujienų pranešimas2022 m. lapkričio 30 d.Komunikacijos generalinis direktoratas

Mokykliniai autobusai Ukrainos vaikams

Švietimas yra mūsų ateities kertinis akmuo. Apskaičiuota, kad Ukrainoje dėl nepateisinamos Rusijos agresijos nukentėjo 5,7 mln. mokyklinio amžiaus vaikų, taip pat padaryta žala tūkstančiams mokyklų ir įstaigų. 

""
©Janne Savon, 2022

Švietimas yra mūsų ateities kertinis akmuo. Apskaičiuota, kad Ukrainoje dėl nepateisinamos Rusijos agresijos nukentėjo 5,7 mln. mokyklinio amžiaus vaikų, taip pat padaryta žala tūkstančiams mokyklų ir įstaigų. Jiems labai svarbu turėti galimybę saugiai lankyti mokyklą, kad galėtų jaustis normaliai, be to, tai būtina jų gerovei ir ateičiai.

Nepaisant sugriovimų ir aukų, ukrainiečiai į ateitį žvelgia su pasitikėjimu ir viltimi. Ši ateitis prasideda nuo pastangų užtikrinti, kad mokyklos veiktų ir kad vaikai galėtų lankyti mokyklą. Kadangi daug mokyklų buvo apgadintos, daugeliui vaikų dabar tenka keliauti į mokyklas, esančias toli nuo jų namų.

Kad tai būtų įmanoma, Europos Komisija ragina viešojo ir privačiojo sektoriaus subjektus ES ir už jos ribų suvienyti jėgas ir parodyti solidarumą – dovanoti autobusų, kurie yra būtini, kad Ukrainos vaikai galėtų saugiai grįžti į mokyklą.

Ar žinote viešąjį subjektą arba privačią bendrovę, kuri galėtų paaukoti autobusą? Paraginkite juos atsidaryti šią nuorodą ir sužinoti, kaip jie gali padėti!

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2022 m. lapkričio 30 d.
Autorius
Komunikacijos generalinis direktoratas