Põhisisu juurde
Learning corner
Artikkel28. november 2022Teabevahetuse peadirektoraat

Uued rahastamisvõimalused koolidele ja õpetajahariduse pakkujatele Jean Monnet’ meetmete raames

Uued koolidele suunatud Jean Monnet’ meetmed annavad õpetajatele ja õpetajakoolitust pakkuvate asutustele võimaluse taotleda rahastamist, et õpetada ELi teemasid programmi „Erasmus+“ riikides.

""

Viimane 2023. aasta Jean Monnet’ osalemiskutse, mis avaldati osana programmi „Erasmus+“ juhendist, sisaldab spetsiaalselt koolide toetamiseks mõeldud järgmisi meetmeid :

Avalduste esitamise tähtaeg

Avalduse esitamise tähtaeg on 14. veebruar 2023.

Tutvuge eespool esitatud lehekülgedega, et saada teada, kuidas kandideerimisavaldust esitada.

Vajate inspiratsiooni?

  • Tutvuge brošüüriga „ELi käsitlev õpe koolides“, mis sisaldab õpetajate ja õpilaste kogemuslugusid (kättesaadav kõigis ELi keeltes). Ka veebisaidilt „ELi õpinurk“ leiab igale vanusele ja kõikides keeltes hulgaliselt materjale, et õppida, õpetada ja suhteid luua.
  • Üks esimesi õpetajakoolituse toetuse saajaid Emmanuelle Schön Quinlivan:

Oleme lõpetamas veel ühte aastat programmist BFGTOEU (Big Friendly Guide to the European Union), jagades kiitust ja medaleid imetlusväärsetele õpetajatele, kes hakkasid programmiga tööle sel raskel aastal pärast kahte aastat kestnud pandeemiat. Meil on suurepärane õpetajate kogukond. www.bfgtoeu.com

Praegu töötame välja keskastme tööriistakomplekte. Tutvuge meie programmiga TikToki kontol: DABtheEU. (Discuss, Argue, Build the EU).

Kõik tegevused toimuvad tänu Jean Monnet’ õppetooli toetusele Euroopa kodanikuaktiivsuse ja õpetajakoolituse edendamiseks.

Üksikasjad

Avaldamiskuupäev
28. november 2022
Autor
Teabevahetuse peadirektoraat
Type of content
News