Pereiti prie pagrindinio turinio
Learning corner
Naujienų straipsnis2022 m. lapkričio 28 d.Komunikacijos generalinis direktoratas

Naujas finansavimas mokykloms ir mokytojų rengimo paslaugų teikėjams pagal programą „Jean Monnet“

Pagal naują mokykloms skirtų „Jean Monnet“ veiksmų rinkinį mokytojai ir mokytojų rengimo įstaigos programos „Erasmus+“ šalyse galės teikti paraiškas dėl finansavimo mokymui apie ES.

""

Naujausiame 2023 m. „Jean Monnet“ kvietime, paskelbtame 2023 m. programos „Erasmus+“ vadove, numatyti šie konkrečiai mokykloms remti skirti veiksmai:

Paraiškų pateikimo terminas

Pateikimo terminas – 2023 m. vasario 14 d.

Aplankykite atitinkamus kiekvienai iš pirmiau nurodytų temų skirtus puslapius, ten rasite informacijos, kaip teikti paraišką dėl atitinkamo piliečių ugdymo veiksmo.

Ieškote įkvėpimo?

  • Susipažinkite su brošiūra (visomis ES kalbomis) „Mokymasis apie ES mokykloje“, kurioje pateikiama mokytojų ir mokinių liudijimų, ir apsilankykite Mokymosi kampelyje ES, kuriame taip pat pateikiama daug įvairaus amžiaus grupėms pritaikytos medžiagos visomis kalbomis, skirtos mokytis, mokyti ir dalytis.
  • Toliau pateikiama dr. Emmanuelle Schön Quinlivan, vienos iš pirmųjų mokytojų rengimo dotacijos gavėjų, citata:

„Šiuo metu baigiame dar vienus programos „BFGTOEU“ metus su apdovanojimais ir medaliais nuostabiems mokytojams, kurie prisijungė prie programos tokiais sunkiais metais po dvejų pandemijos metų. Esame labai dėkingi mūsų fantastinei mokytojų bendruomenei. www.bfgtoeu.com

Be to, kadangi kuriame priemonių rinkinius vidurinių mokyklų moksleiviams, susipažinkite su mūsų programos „TikTok“ paskyra DABtheEU (Discuss, Argue, Build the EU).

Visą veiklą galėjome vykdyti gavę „Jean Monnet“ aktyvaus Europos pilietiškumo katedros pagalbą ir mokytojų rengimo dotaciją.“

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2022 m. lapkričio 28 d.
Autorius
Komunikacijos generalinis direktoratas
Type of content
News