Skip to main content
Прапор Європейського Союзу Прапор Європейського Союзу
Learning corner
Новинна стаття28 Листопад 2022Directorate-General for Communication

Нове фінансування для шкіл та освітян за Програмою «Жан Моне»

Низка нових заходів Програми «Жан Моне» для шкіл дозволить учителям і педагогічним установам подати заявку на фінансування, щоб навчати про ЄС у країнах-учасницях програми Erasmus+.

Jean Monnet Actions

Останній конкурс Програми «Жан Моне» 2023 року, оголошений в рамках Керівництва з програми Erasmus+ на 2023 рік, охоплює наступні заходи, спрямовані безпосередньо на підтримку шкіл:

Термін подання заявки

Кінцевий термін подання заявки — 14 лютого 2023 року.

Перейдіть на відповідні сторінки кожного із указаних вище посилань, щоб дізнатися, як подати заявку на цей захід із громадянського виховання.

Потрібне натхнення?

  • Перегляньте «Навчання про ЄС» у шкільному буклеті, де представлені відгуки вчителів та учнів (на всіх мовах ЄС). Learning Corner EU також містить безліч матеріалів — для конкретного віку, на всіх мовах, для навчання, викладання й долучення.
  • Нижче наведено цитату докторки Еммануель Шен Квінліван, яка однією з перших отримала грант із підготовки вчителів:

Ми зараз завершуємо рік BFGTOEU і підготували таблички й срібні відзнаки для прекрасних учителів, які взялися за програму в такий важкий рік, коли треба наздогнати два роки пандемії. Ми щиро вдячні нашій неймовірній учительській спільноті. www.bfgtoeu.com

Зрештою, поки ми розробляємо інструменти для середніх шкіл, перегляньте обліковий запис TikTok нашої програми: DABtheEU. (Discuss, Argue, Build the EU — Обговорюйте ЄС, дискутуйте про ЄС, будуйте ЄС).

Усі заходи відбуваються завдяки гранту «Активна європейське громадянськість та підготовка вчителів» у рамках Програми «Жан Моне».

Докладна інформація

Дата публікації
28 Листопад 2022
Автор
Directorate-General for Communication
Type of content
News